Juku Kirjakast

Aitähh!
Teie kiri on saadetud!

Juku Sõbralist
LIITUN JUKUGA

Sinu andmed on 100% kaitstud!

 

Mänguasjad ja Lastekaubad

Juku Mänguasjakeskuse ja Kaks Karu Beebimaailma kaupluste tuntumad kaubamärgid. Iga logo all on välja toodud kaubamärki tutvustav info ja mõned pakutavad tooted. Kõik kaubamärgi juures olevad tootepildid on illustratiivsed ja toote saadavus võib muutuda ettehoiatamata.

POISTELE

 • BAKUGAN

  BAKUGAN - Uus ja põnev lauamäng!

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 5+

  Bakugan on populaarse multifilmi põhjal tehtud põnev lauamäng 2-4 mängijale, kus tuleb mängu panna osavus ja kiirus ning välja mõelda vastase võitmiseks parim strateegia.

 • HOT WHEELS

  HOT WHEELS

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 3+

  HOT WHEELS on maailmas enimmüüdud mänguautode bränd, mis saavutas poiste seas populaarsuse oma pilkupüüdvate hot-rod¹ide ja ülivõimsate automudelitega. Tänapäeval on võimalik valida ligi 10 000 Hot Wheelsi mudeli vahel.

 • SILVERLIT

  SILVERLIT - Elektroonilised sõidukid ja robotid

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele vanuses 5+

  SILVERLIT Toys loodi 1977 aastal. Juba algusest peale on nad südameasjaks võtnud uuenduslike ja kvaliteetsete mänguasjade tootmise igas vanuses lastele. Tootevalikus on mitmed elektroonilised mänguasjad nagu raadioteel juhitavad õhusõidukid või muusika taktis tantsivad robotloomad ja palju muud.

 • RASTAR

  RASTAR - Raadioteel juhitavad autod

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 5+

  RASTAR raadioteel juhitavate autode tootjafirma on asutatud 1995 aastal. Firma on tänaseks kasvanud suureks ning professionaalseks mänguasjade tootjaks ning võitnud paljude klientide soosingu hea kvaliteedi ja hinnaga.

 • CARS

  Disney Pixar CARS

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 3+

  CARS on üks kuumim Disney/Pixar animafilme, mille litsent kuulub Ameerika firmale Mattel. Mattel on loonud erinevad mänguasju mis on inspireeritud selle animafilmi eriskummalise maailma autodest. Cars hõlmab kokku 16 eriilmelist multikategelast, kellega koos on lastel lõbus taasesitada filmist tuttavaid episoode.

 • BRUDER

  BRUDER - Tõetruud töömasinad

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 3+

  BRUDER mängusõidukitel on tõelähedased detailid ja hulgaliselt funktsioone, mis on ka patendeeritud. Paul Bruder rajas BRUDERi 1926. Bruderi perekond on alati disaininud ja arendanud mänguasju ise. Bruderi tootevalikus leidub nii põlluharimisega seotud tehnikat kui ka urbanistlikus ühiskonnas tuttavaid masinaid, alates pügiautodega lõpetades teede ehitamise masinat ega.

 • MAISTO

  MAISTO

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 3+

  MAISTO

 • EDISON

  EDISON GIOCATTOLI - Mängurelvad

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 5+

  EDISON Giocattoli on tunnustatud Itaalia firma, mis loodi 1958 Mr. Giampiero Ferri poolt. EG on tuntud oma kvaliteedi ja samas ka ohutuse poolest. EG toodab erinevaid kummikuuli ja tongidel põhinevaid relvi ja muid sinna juurede kuuluvaid lisasid. Uudisena ka laserpüstoleid ja lennukimudeleid.

 • BEN 10

  TRANSFORMERS

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 3+

  TRANSFORMERS on seeria mänguasju, tehtud vastava animafilmi järgi, tootjaks Ameerika mänguasjafirma Hasbro. Transformer mänguasjade eripäraks on see, et neid võib muuta sõidukiks, loomaks, robotiks ja tagasi.

 • TOMY THOMAS

  TOMY THOMAS

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Beebidele vanuses 18k+

  TOMY THOMAS mänguasjad on juba üle 80 aasta teinud head meelt lastele ja nende vanematele üle kogu maailma. Tomy mänguasjad on kvaliteetsed, innovaatilised, lõbusad ning õpetliku väärtusega.

 • GORMITI

  GORMITI - Nähtamatud looduse isandad

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 4+

  Gormiti tegelaste lugu sai alguse ühel kaugel saarel..

 • Zibits logo

  ZIBITS - Raadioteel juhitavad robotid

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele vanuses 5+

  Zibits on kõrgtehnoloogial valmistatud raadioteel juhitavad robotid inimestele igas vanuses, alates lastest kuni täiskasvanuteni, kõigil on võimalik nautida kütkestavate robotite võlusid. Need väikesed olendid on natuke üle 2 cm pikad ja tulevad kokku 12 erinevast isiksusest. Iga Zibits robot on oma erilise välimuse ja looga.

TÜDRUKUTELE

 • MELOGO
 • BABY BORN

  BABY BORN

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele, Beebidele vanuses 1+

  BABY BORN on väikeste „emade-isade” seas juba väga tuntud. Baby Born käitub nagu pärisbeebi: ta nutab pisaratega kui tal on ebamugav või kurb ning ta märgab pamperseid nii nagu väike laps ikka. Et ennetada äpardust, saab nukku panna potile. Tühja kõhtu ei kannata ükski laps, nii ka Baby Born. Teda saab toita spetsiaalse toiduga.

 • <
 • MOXIE GIRLZ

  MOXIE GIRLZ

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  MOXIE GIRLZ on uus sari nukke, mille abil võib iga tüdruk oma fantaasial lasta lennata. Igas tüdrukus on jõudu teha midagi hämmastavat. Kõik on võimalik kuniks oled enda vastu aus ja ei loobu kunagi oma unistustest. Moxie tüdruk on täis energiat ning enesekindlust. Ta on usaldusväärne sõber, kesastub julgelt seiklustesse, on tarmukas kuid samas ka alalhoidlik. Moxie tüdruk on ainulaadne, särav ja julge. Moxietüdruk võib teha mida tahes.

 • BARBIE

  BARBIE

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  BARBIE on üks vanimaid ja tuntumaid nukusarju läbi ajaloo. Alates 1959 aastast, mil Barbie tegi oma debüüdi, pole tema populaarsus vaibunud ning pole ühtegi tüdrukut, kes pole Barbiet soovinud! Peale nukkude leidub erinevaid Barbiele mõeldud tooteid nagu majad, autod, mööbel ning palju muud.

 • LITTLEST PET SHOP

  LITTLEST PET SHOP

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 4+

  LITTLEST PET SHOP on kollektsioon erinevaid imearmsaid suurte säravate silmadega loomakesi. Saadaval on palju erinevaid loomakesi, nii kalu, kilkonnasid, kasse, koeri, jäneseid ja palju teisi erinevaid loomi. Kõigi loomakestega on kaasas lahedad aksessuaarid ning Littlest Pet Shopidele on olemas erinevad majad!

 • POLLY POCKET

  POLLY POCKET

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 4+

  POLLY POCKET on tüdrukutele suunatud pisikeste plastiknukkude ja aksessuaaride sari, mille nimi tuleneb sellest, et paljud esialgsed Polly Pocket™ nukud olid nii väikesed, et neid võis taskus kanda (ingl. k. pocket - tasku).

 • MY PONY

  MY LITTLE PONY

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 4+

  MY PONY on kollektsioon erinevaid imearmsaid ponisid, kellest on tehtud ka film ja multikad. My Little Pony sarja kuuluvad Pinkie Pie, Rainbow Dash, Starsong, Sweetie Belle, Toola-Roola, Scootaloo ja Cheerilee. Kõigil neil on oma unikaalsed oskused, mida nad meelsasti demostreerivad oma väikestele austajatele!

 • EVI LOVE

  EVI LOVE

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  Väikese nuku Evi Love - suured seiklused . Nukk Evi on nuku Steffi Love armas väike õde. Nagu iga noor tüdruk, armastab ta hobuseid, oma Bobby autot ja palju seiklusi koos oma sõprade ja perega. Kas sa tahad nendega ühineda? Siis tule ja tutvu väikese Evi Love nuku põneva maailmaga.

 • STEFFI LOVE

  STEFFI LOVE

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  Riieta, muuda, stiilitse - see on see, mis nukk Steffile meeldib.Steffi Love nukud on tõeliselt moekad. Ta armastab stiilselt riietuda, trendikat soengut, oma hobuseid ja muidugi oma abikaasat Kevninit ja väikest õde Evi. Miks mitte liituda temaga, mängida ja tundma õppida superstaar Steffi imelist maailma!

 • HELLO KITTY

  HELLO KITTY

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  Hello Kitty - lastekosmeetika ja mängud.Hello Kitty lemmikkiisu lastekosmeetika ja mängud on populaarsed paljude tüdrukute seas.

 • FURRY FRENZIES

  FURRY FRENZIES

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 3+

  Furry-Frenzies karvane loomake on väikeste liikuvate ja häälitsevate, elektrooniliste mänguasjade sari. Igal loomakesel on oma iseloom!

 • KITTY IN MY POCKET

  KITTY IN MY POCKET

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 4+

  KITTY IN MY POCKET on kogumik väikese kassi mänguasju, mis mahuvad ilusti taskusse.

 • LIV

  LIV

  Kaubamärk on mõeldud: Tüdrukutele vanuses 5+

  LIV nukud on lõbusad ja entusiastlikud ning neile meeldib kõike koos teha. Kõik Liv nukud on väga lahedad teismelised tüdrukud, kes armastavad teha kõik asju, mis teismelistele tüdrukutele meeldib teha, ja igaühel neist on oma isikupära, meeldimised ja mittemeeldimised.

NUTIKATELE

 • LEGO

  LEGO - Klotsid ja konstruktorid

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 2+

  LEGO kontstruktorite laia valiku leiad Juku Mänguasjakeskuse kauplustest.

  >
 • EASTCOLIGHT

  EASTCOLIGHT

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 5+

  EASTCOLIGHT Limited on firma, mis toodab erinevaid lastele mõeldud arendavaid ning põnevad mänguasju. Tooted on mõeldud õpihimulisetele lastele, kes tunnevad huvi teaduse, looduse ja miks ka mitte spiooninduse vastu.

 • TACTIC

  TACTIC

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 5+

  TACTIC on Soome lauamänge ja puslesid tootva firma Nelostuote OÜ kaubamärk. Soomes Pori linnas asuv Nelostuote OÜ, teist põlve perefirma, alustas lauamängu Kimble tootmist aastal 1967. Tacticu lauamängud on võitnud mitmeid auhindu Soomes ja Euroopas ning Eesti turul on kaubad müügil alates aastast 1997.

 • CLICS

  CLICS

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 3+

  CLICS tükid on värvilised ja käivad lihtsalt kokku. Ideaalne veeta lõbusalt tunde ja mängida loominguliselt.

  >
 • PLAY-DOH

  PLAY-DOH

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 3+

  PLAY-DOH kunsti ja käsitöö komplektid on lõbusad ja arendavad modelleerimisvahendid meisterdamiseks kodus ja koolis. Tootjaks firma Hasbro.

 • HASBRO

  HASBRO

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 6+

  HASBRO on üks maailma juhtivamaid mänguasjade tootjaid. Marveli kaubamärgi alla kuuluvad sellised tuntud filmikangelased nagu: Spiderman, Ironman, Star Wars. MB Parkeri kaubamärgi alla kuuluvad tuntud ja populaarsed lauamängud nagu: Monopoly, Twister, Risk, Operation, Guess Who, Jenga jpt.

 • UNO

  UNO

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 6+

  UNO on üks maailma populaarsemaid kogu pere kaardimänge, mis on tehtud lastele lihtsaks, kuid pakub piisavalt nuputamist ja mängulusti. Tootjaks firma Mattel.

 • TOP

  TOP LAPTOP

  Kaubamärk on mõeldud: Nutikatele vanuses 3+

  TOP Laptop kaubamärgi all on 3 õpetlikku laptopi, mis räägivad ja õpetavad ning pakuvad mängulusti. Keelevalikus on 3 keelt: eesti, läti ja leedu.

   

BEEBIDELE ja EMADELE

 • BEBECONFORT

  BEBECONFORT

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele

  Bebe Confort on juhtiv kaubamärk pakkudes parimat, et Teie lapsel oleks turvaline. Bebe Confort autoistmed ja vankrid on tuntud nende  hiilgava turvalisuse, mugavuse ja lihtsuse poolest.

 • IZACCO

  IZACCO

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele

  IZACCO on rahvusvaheline kaubamärk, mille põhivaartusteks on turvalisus, mugavus, kvaliteet, funktsionaalsus ja stiil.

 • ABC-DESIGN

  ABC DESIGN

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele

  ABC-DESIGN on tunnustatud Saksamaa lastekaupade tootja. ABC Design toodab lapsevankreid, kärusid, turvahälle, käimistoole, reisivoodeid ja palju muud. ABC Design toodete valmistamisel kasutatavad materjalid vastavad tekstiilesemetele esitatavate mittepleekimisväärtuste DIN normile.

 • BRITAX

  BRITAX

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0 +

  BRITAX on üks maailma kõige suuremaid laste turvatoolide tootjaid, mille tooteid toodetakse ja turustatakse kas Britax või Römer nime all. Britax/Römer on mitmekordne turvatoolide testide võitja.

 • BREVI

  BREVI

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0+

  BREVI tooted vastavad igati tänapäeva emade nõuetele: need on praktilised, kuid ka moodsad. Pere pesamuna vajab oma esimestel eluaastatel palju spetsiaalselt tema vajadustele vastavaid tooteid – turvatool autosse, koju söögitooli ja mähkimisalust ning palju muud. Lapsevanemad on aga väga nõudlikud. Nende jaoks ei ole tähtis ainult lastetoote praktilisus ja kasutusmugavus, vaid ka välimus. Itaalia firma Brevi pakub ka seda.

 • IWH

  IWH

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0 +

  IWH - need on turvalised ja kvaliteetsed turvatoolid sõbralike hindadega. Juku Mänguasjakeskus ja Kaks Karu pakuvad oma väikestele sõpradele uusi soodsa hinnaga turvatoole Prantsusmaa firmalt IWH Distribution. IWH turvatoolid vastavad Euroopa Liidu standardile ECE 44/03 ja neid on testitud Saksamaal.

 • Peg-Pérego

  PEG-PÉREGO

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0+

  Peg-Pérego on pööranud suurt tähelepanu lastetoodete disainimisel turvalisusele ja kasutusmugavusele. Kuid sealjuures ei ole maailmakuulsad Itaalia disainerid unustanud seda, et toode peab ka silmarõõmu pakkuma.

 • Fisher-Price

  FISHER-PRICE

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 6-36 kuud

  Fisher-Price on tuntud beebidele ja lastele suunatud asjade tootja. Tootevalikus leidub nii lamamistoole, laulvaid ja rääkivaid lelusid kui ka hambumist leevendavaid närimismänguasju ning palju muud põnevat.

 • PLAYGRO

  PLAYGRO

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0+

  PLAYGRO on Austraalia firma, mis toodab ilusad ja kvaliteetseid beebitarbeid. Kõik mänguasjad on loodud nii, et need stimuleeriksid lapse kognitiivsseid, auditoorseid ja visuaalseid võimeid, arendaksid motoorikat ning hügeenitarbed õpetavad tervise eest hoolitsemist. Playgro tooted on lapsesõbralikud ning ideaalsed katsikukingitused.

 • BABYMOOV

  BABYMOOV

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0+

  BABYMOOV on Prantsuse firma, kes toodab alates 1997-ndast aastast uuendusliku disainiga kõrgkvaliteedilisi beebitarbeid ning ühtlasi mõtleb ka vanemate mugavusele näiteks väljasõitude ajal. BabyMoovi toodete väljatöötamisel on arvesse võetud just lastevanemate ettepanekuid ning vajadusi. BabyMoovi ilusad ja praktilised tooted sobivad ideaalselt kingituseks.

 • VIKING TOYS

  VIKING TOYS

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 12 kuud+

  VIKING TOYS missiooniks on valmistada väikelaste mänguasju, mis oleksid lihtsad, turvalised, tugevad ja ilusad. Viking Toysi tooted on saavutanud nii Ameerika Ühendriikide, Ühendkuningriigi, Lõuna-Aafrika Vabariigi ja Tai lapsevanemate tunnustuse aasta mänguasja sertifikaadi.

 • JOLLY RIDE

  JOLLY RIDE

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele vanuses 1+

  JOLLY RIDE sarja tooted vastavad Euroopa EN71 mänguasjade turvastandardile ning U.S.A ASTM F963-96a mänguasjade turvastandardile. Jolly Ride tootesarjas leidub nii traditsioonilisi puidust kiikhobuseid kui ka Printsessi Ponisid, millel annab teha patse ning kaunistada lakka klõpsudega.

 • BELBEBE`

  BELBEBE`

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 3 kuud +

  BELBEBE` on üle 40-aastase kogemusega tuntud Itaalia firma Clementoni arendavate beebimänguasjade seeria, milles omakorda leidub Disney beebide sari. Mänguasjad on mõeldud vanusele 3 kuud kuni 3 aastat. Belbebc( mänguasjad teeb eriliseks ilus ja lapsesõbralik disain ning loomulikult kõrge kvaliteet, mis tagab laste ohutuse. Sarjas leidub erinevaid vilkuvaid ja meloodiaid mängivaid arendavaid mänguasju.

 • CLEMMY

  CLEMMY - Esimesed pehmed klotsid beebidele!

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 9 kuud +

  CLEMMY Clemmy esindab beebidele mõeldud sarja, esimesed pehmed klotsid imikutele. klotse ladudes ja ühendades omavahel areneb imik täiesti ohutult, sest puuduvad teravad nurgad ning isegi visates ei saa laps haiget. Valmistatud erilisest pehmest materjalist, mis ei purune.


 • SUAVINEX

  SUAVINEX - Stiilsed disainiga lutid ja lutipudelid!

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele vanuses 0+

  SUAVINEX on Hispaani firma, pakkudes uuenduslikke tooteid beebidele ja nende värsketele emadele. Valikusse kuuluvad lutid, söögitarvikud, imemisvahendid, rinnaga söötmist hõlbustavad vahendid jne.

 • UNI TOYS

  UNI TOYS

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele vanuses 3+

  UNI TOYS on Saksa firma, mis toodab erinevaid pehmeid ja karvaseid loomakesi. Toote valik on lai ning sinna luuluvad erinevad kodu ja vabalooduse looma ning tõud nagu Papillon, Husky ja Siiami kass. Eraldi on sari ohustatud liikidele, mis kannab lühendit SOS. Samuti leidub väikeseid magnetloomi, käpiknukke ning pehmeid ja armsaid kaisukarusid. Tooted on nii alla 10 cm kui ka üle 1 meetri. Pehmed ja karvased igale maitsele.

 • BRAVADO

  BRAVADO! DESIGNS

  Kaubamärk on mõeldud: Emadele

  BRAVADO! DESIGNS on loodud 1992 aastal kahe noore nutika ema koostööl. Pesu on mõeldud rasedatele ja imetavatele emadele. Kollektsiooni kuuluvad nii spetsiaalsed aluspüksid kui ka imetamise rinnahoidjad ja pluusid, mida on mugav kanda ka lapse ootuse ajal. Pesu on saadaval 5 suuruses ja 6 värvivalikus. Suurust arvestatakse raseduseelse mõõdu järgi.


 • KIDS II

  KIDS II

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele

  BRIGHT STARTS (KIDS II) arendavad ja innovaatilised mänguasjad beebidele.

 • WOW

  WOW

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele

  WOW mänguasjad ei vaja patareisid. Kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale ja iga mänguasi on rangelt testitud, veendumaks, et see on vastupidav ja ohutu.

 • AVENT

  AVENT

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele

  AVENT eesmärgiks on luua, projekteerida ja toota kõrgkvaliteetseid lapse toitmisvahendeid. Avent pakub emadele kliiniliselt testitud lapse toitmisvahendeid, hoolimata kas ema toidab last rinnaga, pudeliga või kombineerib mõlemaga.

 • NUK

  NUK

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, emadele

  Rohkem kui viiskümmend aastat tagasi arendasid hambaarst Dr. Balters ja Dr. Müller luti, mis mõjuks positiivselt lapse lõualuu arengule. Tulemuseks oli NUK ortodontiline kuju, mis tegi võimalikuks suu ja lõua lihaste arengu kooskõla, soosides nõnda lapse arengut. Kõik NUK tooted põhinevad lapse üleüldise terve arengu edendamisel.

LASTERIIDED ja MUUD LASTEKAUBAD

 • HALILIT

  HALILIT - Muusikariistad ja kõrinad

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, emadele vanuses 2+

  HALILIT on Iisraeli firma, mis asutati üle 30 aasta tagasi eesmärgiga tuua kvaliteetsed, vastupidavad ning taskukohased muusikainstrumendid igas vanuses lasteni - tulevaste muusikuteni. Haliliti tooted on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest ning kooskõlastatud omaala spetsialistidega. Ajajooksul on Halilitil välja kujunenud ainulaadne valik nii traditsioonilisi kui ka uuenduslikke muusikainstrumente ja mänguasju.

 • GÜNTHER NIMI

  GÜNTHER

  Kaubamärk on mõeldud: Lastele vanuses 4+

  GÜNTHER on Saksa firma, kes on tegutsenud 50 aastat ja toodab õhus tuulega lendavaid sõidukeid ning tuulelohesid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mängida Güntheriga tähendab olla aktiivses kontaktis loodusega, katsetades tuulejõudu ja -laineid.

 • GMT

  GMT

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele vanuses 2+

  GMT on Itaalia jalgratta firma, kelle peakorter asub päris keset linna, Cazzago San Martinos. Jalgrataste valmistamisel on mõeldud nii mugavusele kui ka välimusele, et sõitja tunneks end mõnusalt ja oleks oma sõiduvahendi üle uhke.

 • MONDO

  MONDO

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele vanuses 1+

  MONDO on ametlik London 2010 olümpiamängude atleetide toetaja. Firma eesmärk on pakkuda võimalust arendada oskusi loominguliselt läbi mängu ning meeskonnatöö.

 • MARIQUITA

  MARIQUITA

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidel, lastele

  MARIQUITA on loodud Poola vabakaubanduse algusaastatel, täpsemalt 1990. Nende tegevusala hõlmab laste jalanõude ja riiete tootmist, impoti, eksporti kui ka toodete levitamist. Mariquita lasteriided on leidnud hulgaliselt austajaid kogu Euroopas.

 • LASSIE

  LASSIE

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele

  LASSIE kuulub OY Reima Gruppi ja omab poole sajandi pikkust õueriiete valmistamise kogemust. Lassie riided on mõeldud vastu pidama igale ilmale, pakkudes rohkelt liikumismugavust ning jättes lapse soojaks ja kuivaks. Riided on täielikult tuule-, vee-, kulumis- ja puhastuskindlad ning kestavad ka mitme lapse mängulusti jagu.

 • MP

  MP

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele

  MP firma asutati 1937 aastal Martin Pederseni poolt. Täna toodab see kõrge kvaliteediga moekaid riideid nii lastele kui täiskasvanutele. Lisaks sokkidele ja retuusidele kuuluvad tooteportfelli mütsid ja käpikud. MP on keskkonnasõbralik tekstiili-ettevõte, mis toodab tooteid, millel on minimaalne mõju keskkonnale, kogu toodang toimub vastavalt ISO 14001 keskkonnajuhtimise sertifikaadi nõudmistele, samuti on Öko-Tex sertifitseeritud.

 • DIRKJE

  DIRKJE

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, lastele

  DIRKJE on Hollandi firma Van Gennip Textiles B.V. väikelastekollektsiooni bränd. Dirkje väikelaste kollektsioon on kaasaegne ning taskukohane. Hinna ja kvaliteedi suhe on äärmiselt oluline Dirkje loojatele.

 • COCO STREET

  COCO STREET

  Kaubamärk on mõeldud: Lastele vanuses 3+

  COCO STREET ehted on puidust ja keraamikast, valikus on naturaalsed ehted nii tüdrukutele kui poistele.

 • WADER

  WADER

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, Lastele vanuses 1+

  WADER The Hermann Waderi mänguasjatööstus asutati 1956 aastal Saksamaal 28-aastase Hermann Waderi poolt. Waderi tooted on lihtsad ja kvaliteetsed ning loomulikult on arvestatud klientide, laste, vajadustega. Waderi tooted on valminud TÜV Rheinland järelvalve all vastavalt DIN EN 71-le ning omavad ka individuaalset sertifikaati. Waderi tootevalikus leidub garaa˛i komplekte, liivakasti mänguasju, erinevaid sõidukeid, rehasid, plastikust nõudeserviise jmt. Lihtsad, ilusad ja kvaliteetsed.

 • 3e rattaline

  3e RATTALINE JALGRATAS

  Kaubamärk on mõeldud: Beebidele, Lastele vanuses 1,5...4a.

  3e rattalised lõbusad jalgrattad väikelastele.

 • wandeplay

  WANDEPLAY

  Kaubamärk on mõeldud: Lastele

  Wandeplay toodab välimänguväljakuid ja välitrenazööre. Paljud asutused on tellinud ja kasutavad Jukukeskuse paigaldatud mänguväljakuid ja atraktsioone, kiiged ja muud.

 • educo

  EDUCO - Puidust mänguasjad

  Kaubamärk on mõeldud: Lastele

  Educo - Naturaalselt lõbus, need on arendavad puitmänguasjad.

 • woody-click

  WOODY CLICK - Puidust mänguasjad

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele

  Woody Click (Hape) mänguasjad on kvaliteetsest puidust. Sobivad lastele vanuses 3+.

 • john

  JOHN - pallid, telgid, magamiskotid, hüppeloomad jm.

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele

  John kaubamärgi alla kuuluvad stiilsed eriteemalised pallid, telgid, magamiskotid, klapptoolid, hüppeloomad jm. Sobivad lastele vanuses 3+.

 • bema

  BEMA - ujumistarvikud lastele

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele, Beebidele

  Bema ujumistarvikud on kõrge kvaliteediga tooted, mis vastavad turvalisus ja ohutusnõuetele. Bema ujumistarvikutega on lastel kerge õppida ujuma, toodetel on kasutatud ainulaadset kahe kambri süsteemi, mis teevad Beama ujumistarvikud turvaliseks.

 • Smoby

  Smoby - mänguasjad lastele

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele, Beebidele

  Smoby on Prantsusmaa mänguasjatootja. Firma asutati aastal 1924. Tootevalik on väga lai alates väikestest beebimänguasjadest kuni suurte köökide ja mänguväljakuteni. Smoby mänguasjad on turvalised ja ohutud.

 • Ozbozz

  Ozbozz - mänguasjad lastele

  Kaubamärk on mõeldud: Poistele, Tüdrukutele, Beebidele

  Ozbozz