+372 53350500
I-V 9:00-16:00 ; 23.02 9.00-13.00 (ja pühadel: Oleme suletud)
Võrrelda kaupu ()
Vanus: 7+ a
Bränd: LEGO MINECRAFT
Päritoluriik: Tšehhi Vabariik

Kauba kohta

Premeeri Minecraft® mängijaid käelist tegevust arendavate veealuste seiklustega, kus osaleb üks mängu armsamaid olendeid – aksolotl. LEGO® Minecraft Aksolotli maja (21247) toob Minecrafti loomingulise ehituse ja fantaasiarikkad tegevused 7-aastaste ja vanemate mängijate jaoks reaalsesse maailma.

Seiklused Minecrafti nunnude aksolotlitega

Lapsed saavad kasutada oma Minecrafti oskusi, et ehitada hiiglaslik erksavärviline maja, mis on mängu populaarse aksolotli kujuga. Seejärel ühinevad nad veealuse uurijaga lõpututeks seiklusteks, mis hõlmavad aardeid otsivat delfiini, kerakala, kahte täiskasvanud aksolotlit, ämbris olevat aksolotlit ja peidetud aardelaegast. Konstruktsiooni ülestõstetav katus võimaldab hõlpsasti pääseda möbleeritud sisemusse, kus on sulatusahi ja käsn mis tahes veelekke imemiseks. Kuid kui veealune zombi ründab, peavad mängijad haarama mõõga ja ühinema aksolotlitega, et kaitsta oma süvamerebaasi. Digitaalse lõbu lisamiseks saavad ehitajad lõbusa rakenduse LEGO Builder abil komplekte sisse suumida, 3D-s pöörata ja enda edenemist jälgida.

  • Ikooniline Minecraft® komplekt – LEGO® Minecraft Aksolotli maja (21247) on kokkupandav veealune baas, millel on klassikalised Minecrafti funktsioonid ja tegevused nii sees kui väljas.
  • Tuttavad tegelased – komplektis on autentsed Minecraft® figuurid: allveeuurija, uppunud zombi, delfiin, kerakala, kaks täiskasvanud aksolotlit ja aksolotl ämbris.
  • Praktiline mängutegevus – lapsed saavad panna kokku aksolotlikujulise maja, kus nad otsivad aardeid, võidelda vaenuliku ründajaga ja hoolitseda mängu kõige armsamate loomade eest.
  • Kingitus Minecraft® mängijatele – kingi see mitmekülgne ja kestev mängukogemus sünnipäeva-, pühade- või niisama kingiks alates 7-aastastele lastele.
  • Ümberehitatav lõbu – mängukomplekt on 10 cm kõrge, 17 cm lai ja 14 cm sügav ning seda saab kombineerida teiste LEGO® Minecraft® valikusse kuuluvate komplektidega (müüakse eraldi).
  • Intuitiivsed ehitusjuhised – lapsed saavad alla laadida rakenduse LEGO® Builder, et kogeda kaasahaaravat ehituselamust, kasutada digitaalseid tööriistu mudelite 3D-s suumimiseks ja pööramiseks, komplektide salvestamiseks ning edenemise jälgimiseks.
  • Realistlik Minecraft® – LEGO® Minecrafti komplektid võimaldavad lastel nautida populaarset videomängu uuel viisil, kuna elanikud, stseenid ja detailid on ellu äratatud praktilisi loovmänguvõimalusi pakkuvate LEGO klotside abil.
  • Kvaliteet on garanteeritud – LEGO® osad vastavad tööstusharu rangete kvaliteedistandardite nõuetele, et tagada nende ühtlane kvaliteet, kokkusobivus ning lihtne ehitamine.
  • Ohutus on tagatud – LEGO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus ülemaailmsetele rangetele ohutusnõuetele.
CE-märgis - toode on tootja poolt hinnatud ja see loetakse EL-i ohutus-, tervise- ja keskkonnanõuetele vastavaks.
Täidame laste unistused! Kas sünnipäevaks, jõuludeks, kevadpühadeks või muuks tähistamiseks - siit leiad ideaalse kingituse oma lapsele. Juku kaupluses on palju erinevaid mänguasju erinevatele lastele - alates vastsündinutest kuni teismelisteni. Kas sulle meeldib LEGO MINECRAFT? Külasta meie kaupluseid või vaata meie e-poe veebikataloogi - anname endast parima, et saaksite enne ostu sooritamist toodete kohta võimalikult palju infot. Kui sulle pakub huvi 21247 LEGO® Minecraft™ Aksolotli maja, siis lisainfot leiad tootelehelt või võta meiega ühendust ja küsi lisa. Pisematele on meil pakkuda arendavaid mänguasju, loovuskomplekte, värvilisi nukke või muljetavaldavaid autosid. Kui soovite vaba aega veeta kogu perega, siis soovitame tutvuda meie lauamängude ja puslede valikuga. Ja muidugi - ärme unusta laste tõukerattaid ja jalgrattaid! Need sobivad suurepäraselt perereiside jaoks. Kindlasti on ka 21247 LEGO® Minecraft™ Aksolotli maja väga hea valik! Meilt leiad selle suurepärase hinnaga.
Fotol kujutatud kauba värv võib mõnel määral erineda. Kauba kirjelduses esitatud informatsioon on üldine, seetõttu võidakse kauba mõningaid omadusi mitte mainida. Küsimuste tekkimisel ootame teie pöördumist e-posti aadressil

21247 LEGO® Minecraft™ Aksolotli maja

Kood: 4040101-6466
Ribakood: 5702017415826
2399
2999
23,99 €
23,99 €
Hind kehtib ainult Internetist ostes
Kaubakogus on piiratud. Soodustused ei summeeru.
Kättetoimetamine
Tasuta Kättetoimetamine
Kiire kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva jooksul. Alates 60 eurost on tellimuste kättetoimetamine tasuta.
Tule Tellimusele
Tule Tellimusele järele samal tööpäeval
Tasudes tellimuse eest pangalingi kaudu kuni kella 12-ni, saate tellimuse kätte samal tööpäeval.
Vabandame, ajutiselt otsas
Hinnake meid