372 533 50 500
I-V 9:00-16:00 (ja pühadel: Oleme suletud)

Maksa kohe:

Tasumine pangalinkide kaudu:

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. Pangalingi kaudu maksmisel toimub suunamine pärast tellimuse vormistamist Kevin EU maksekeskkonda, kus saate valida sobiva internetipanga maksevõimaluse. Sobiva internetipanga valikul suunatakse Teid panka, kus sisselogimisel kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus. Makse saajaks on märgitud kevin EU, UAB ja selgituses tellimuse informatsioon. Kontrollige ning kinnitage makse ja seejärel vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. kevin EU, UAB kannab makse koheselt Kotryna OÜ-le.

Kaardimakse:

E-poes saab kaupade eest tasuda krediitkaardiga ning VISA, MasterCard, Maestro deebetkaartidega, millel on turvaline veebimakse võimalus.

Kui kaardiomaniku andmed, kaardi number, kehtivusaeg ja CVV-kood on sisestatud, arvatakse tellimuse summa kontolt kohe maha.

Tasumine pangaülekandega:

Tellimust saab tasuda pangaülekandega, mis on eriti mugav asutustele. Pärast maksemeetodi valimist, viige tellimus lõpuni ja seejärel kandke tellimuse summa Kotryna OÜ-le. Makse detailid leiate siit. Kindlasti tuleb täpsustada tellimuse numbrit, mille leiate Teile saadetud e-mailist. Oluline! Tellimust hakatakse täitma siis, kui makse on laekunud.

 

Maksa hiljem:

Tasumine kullerile kaardiga või sularahas:

Kauba tellimisel on võimalus valida makseviisiks "Tasumine kullerile". Sel juhul pole kohe vaja tellimuse eest tasuda, vaid maksta saate kullerile tellimuse kohaletoimetamisel. Viiruse leviku tõttu aktsepteerib kuller makseid kaardiga. Maksmine kaardiga on võimalik ainult valides kohaletoimetamise viisi "Kättetoimetamine näidatud aadressil". Minimaalne tellimuse summa on 15€.

Vali enda jaoks sobivam makselahendus. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie e-poe klienditeenindusega.

 

Kinkekaardiga tasumine:

Kinkekaarti saab kasutada maksevahendina ostu eest tasumisel. Kinkekaart kehtib Kotryna OÜ kauplustes BabyCity/ToyCity, Juku, KidZone kohapeal ja e-poodides. Kinkekaarti saab kasutada vaid ühe korra, lunastades kogusumma. Kui ostusumma on suurem kui kinkekaardi väärtus, tuleb vahe kinni maksta ning ostes kinkekaardi väärtusest väiksema ostusumma eest, siis maksumuse vahe ei tagastata. Kinkekaarti ei saa tagastada ega ümber vahetada. Tasudes kinkekaardiga  e-poes - sisesta kinkekaardi number ostukorvi lahtrisse "Kinkekaart". Kinkekaarti ei saa kasutada uue kinkekaardi eest tasumiseks.

 

Maksa osamaksetena:

ESTO 3 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt - kolmes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks ülimalt populaarne ESTO 3-osaline makseviis!

ESTO 3 aitab jagada ostusumma kuni 3-ks võrdseks osaks.

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
  • Lihtsalt kolm võrdses osas makset, kolme kuu jooksul.
  • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

ESTO 3 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - [email protected] või www.esto.ee LIVE chat-aknas.