+372 53350500
I-V 9:00-16:00 ; 23.02 9.00-13.00 (ja pühadel: Oleme suletud)

 

 

19. märts 2024

Oluline toote tagasikutsumise teade. Palun lugege ja tegutsege kohe!

BABY-SAFE 5Z ja BABY-SAFE 5Z2 turvahällide käepideme probleem

 

 

 

 

 

 

Levitatud alates 13. jaanuarist 2023

 

Vabatahtlik tagasikutsumine käepideme eraldumise ohu tõttu

Britax Römer on otsustanud viia läbi vabatahtliku tagasikutsumise kõikidele BABYSAFE 5Z ja teatud BABY-SAFE 5Z2 mudelitele, mis on toodetud enne 21. oktoobrit 2023 (teisi mudeleid see tagasikutsumine ei puuduta). Võimalik ohutusprobleem on tühimik, mis võib tekkida nimetatud väikelaste turvahällide käepideme ja istme vahele, tavaliselt ainult ühel pool. Vahe ei mõjuta turvahälli tööd sõidukis ega avarii korral, kuid see võib ohustada turvalisust, kui turvahälli kantakse väljaspool sõidukit. Harvadel juhtudel võib käepide ootamatult eralduda, põhjustades ootamatuid liigutusi ja/või üllatust turvahälli kandvale isikule. See võib viia selline, et BABY-SAFE 5Z või BABY-SAFE 5Z2 kukub maha või põrkub kokku teiste esemetega ning kahetsusväärsetel asjaoludel võib imik saada vigastusi, näiteks kriimustusi või verevalumeid.

Mida peaksite tegema

Kui teil on BABY-SAFE 5Z või BABY-SAFE 5Z2, kontrollige meie veebisaidil www.babysafe-check.com, kas teie toode on potentsiaalselt sellest probleemist mõjutatud (teatud BABY-SAFE 5Z2 ei ole mõjutatud). Kui teie toode kuulub sellesse rühma, siis palun lõpetage turvahälli kasutamine kohe. Kui teil on vaja seda siiski kasutada, kasutage seda ainult autos ja ärge kandke turvahälli käepidemest hoides. Kõik mõjutatud BABY-SAFE 5Z ja BABY-SAFE 5Z2 vahetatakse teile tasuta välja toote uue ohutu versiooni, BABY-SAFE PRO või samaväärse toote vastu. Palun külastage www.baby-safe-check.com, et taotleda oma toote asendamist.

Küsimuste või probleemide korral võtke meiega ühendust aadressil [email protected]

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mida see võib põhjustada. Võtame oma toodete ohutust äärmiselt tõsiselt ja kui näeme võimalikke probleeme, on meie kohustus kiiresti tegutseda.

Hinnake meid