372 533 50 500
I-V 9:00-16:00 (ja pühadel: Oleme suletud)
Võrrelda kaupu ()
Parts: 10
Bränd: WINDI
Päritoluriik: Rootsi

Kauba kohta

Nimetus: Rektaalne kateeter WINDI® kõhugaaside eemaldamiseks vastsündinutel


Kirjeldus: Rektaalne kateeter WINDI® aitab kiiresti ja efektiivselt kõrvaldada koolikute sümptomid ja kõhugaaside rohkusest põhjustatud  valusündroomi.

Rektaalne kateeter WINDI® on välja töötatud väikelapse soolestiku ehituse füsioloogilisi iseärasusi arvesse võttes. Sellel on atraumaatiline  otsik ja sisseviimise piirik. Kateetri pikkus on  2,5 cm, mis võimaldab viia selle vajaliku sügavuseni kuni sfinktrini, mille spasm ei lase väikelapsel gaase soolestikust iseseisvalt väljutada. Spetsiaalne piirik ei lase kateetrit liiga sügavale viia. Rektaalne kateeter WINDI® on valmistatud pehmest elastsest materjalist ning selle ots on ümardatud ja atraumaatiline. Kõik see tagab maksimaalse ohutuse ja välistab pärasoole õrna limaskesta vigastamise. Rektaalne kateeter WINDI®  on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, mis teeb protseduuri maksimaalselt hügieeniliseks.

Soovitatav kasutada mitte sagedamini kui 3 korda päevas.  

Toode on meditsiinilise otstarbega (klass 1).  Välja töötanud ja patenteerinud Rootsi ettevõte Astra Tech.


Eelised:

·        Atraumaatiline otsik

·        Sisseviimise piirik

·        Pehme elastne materjal

·        Ühekordseks kasutamiseks

·        Kateetrit on lihtne kasutada

·        Toodetud Rootsis


Kasutamine: pange väikelaps selili ja masseerige kõhtu skeemi järgi, mis on esitatud toote pakendi tagaküljel. Seejärel võtke kateeter, määrige selle ots õli või vaseliiniga kokku, tõstke väikelapse jalad üles ja pange kateeter ettevaatlikult pärasoolde. Kui kõhugaasid hakkavad väljuma, kuulete iseloomulikku heli. Koos gaasidega võib väljuda ka väike kogus fekaale. Seejärel utiliseerige kateeter.


Materjal: termoplastiline elastomeer (lateksi- ja BPA-vaba).


Müügipakend: pappkarp, 10 tk.

Tootja: DiProServa Medical AB, Rootsi


Kõlblikkusaeg ja hoiustamistingimused: kõlblikkusaeg 4 aastat. Hoida lastele kättesaamatus kohas temperatuuril kuni +25°С.

WINDI

WINDI - paljud lapsevanemad puutuvad imikute esimestel elukuudel kokku selliste probleemidega nagu kõhugaasid ja koolikud. Gaaside tekkimine on loomulik nii laste kui täiskasvanute puhul, kuid pisikestel on raske gaase ise kõrvaldada. Seetõttu piinavad imikuid valud kõhpiirkonnas. Gaasi ärajuhtimise torukesed - naturaalne lahendus gaaside tekitatud ebameeldivuste kõrvaldamiseks. See vahend toimib eriti kiiresti, efektiivselt ja naturaalselt - ilma mingeid medikamente kasutamata. WINDI - paljud lapsevanemad puutuvad imikute esimestel elukuudel kokku selliste probleemidega nagu kõhugaasid ja koolikud. Gaaside tekkimine on loomulik nii laste kui täiskasvanute puhul, kuid pisikestel on raske gaase ise kõrvaldada. Seetõttu piinavad imikuid valud kõhpiirkonnas. Gaasi ärajuhtimise torukesed - naturaalne lahendus gaaside tekitatud ebameeldivuste kõrvaldamiseks. See vahend on eriti kiire, efektiivne ja naturaalne, ilma mingeid medikamente kasutamata.
 

Täidame laste unistused! Kas sünnipäevaks, jõuludeks, kevadpühadeks või muuks tähistamiseks - siit leiad ideaalse kingituse oma lapsele. Juku kaupluses on palju erinevaid mänguasju erinevatele lastele - alates vastsündinutest kuni teismelisteni. Kas sulle meeldib WINDI? Külasta meie kaupluseid või vaata meie e-poe veebikataloogi - anname endast parima, et saaksite enne ostu sooritamist toodete kohta võimalikult palju infot. Kui sulle pakub huvi WINDI gaasitoru beebidele 10tk 1010, siis lisainfot leiad tootelehelt või võta meiega ühendust ja küsi lisa. Pisematele on meil pakkuda arendavaid mänguasju, loovuskomplekte, värvilisi nukke või muljetavaldavaid autosid. Kui soovite vaba aega veeta kogu perega, siis soovitame tutvuda meie lauamängude ja puslede valikuga. Ja muidugi - ärme unusta laste tõukerattaid ja jalgrattaid! Need sobivad suurepäraselt perereiside jaoks. Kindlasti on ka WINDI gaasitoru beebidele 10tk 1010 väga hea valik! Meilt leiad selle suurepärase hinnaga.
Fotol kujutatud kauba värv võib mõnel määral erineda. Kauba kirjelduses esitatud informatsioon on üldine, seetõttu võidakse kauba mõningaid omadusi mitte mainida. Küsimuste tekkimisel ootame teie pöördumist e-posti aadressil

WINDI gaasitoru beebidele 10tk 1010

Kood: 1030105-0027
Ribakood: 7350046331464, 7350046330207
923
1399
9,23 €
9,23 €
Hind kehtib ainult Internetist ostes
Kaubakogus on piiratud. Soodustused ei summeeru.
Kättetoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine Kättetoimetamine
Kiire kohaletoimetamine 1-5 tööpäeva jooksul. Alates 60 eurost on tellimuste kättetoimetamine tasuta.
Tule Tellimusele
Tule Tellimusele järele samal tööpäeval
Tasudes tellimuse eest pangalingi kaudu kuni kella 12-ni, saate tellimuse kätte samal tööpäeval.
Vabandame Ajutuselt puudub
Hinnake meid