+372 53350500
I-V 9:00-16:00 ; 23.02 9.00-13.00 (ja pühadel: Oleme suletud)
 
 

 

ÜLDSÄTTED
1. Perioodil 03.08 - 31.10.2021 toimub kampaania „Leia 4 erinevat QR-koodi, skänni neid ja võida auhindu“ (edaspidi kampaania), mida korraldab Kotryna OÜ, Valge tn 13 Tallinn Harjumaa 11415, registrikood: 11402300, telefon: 6200206, e-mail: [email protected] (edaspidi korraldaja).
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania viiakse läbi Eesti Vabariigi territooriumil JUKU poodides (edaspidi pood) ja e-poes www.jukukeskus.ee.
4. Üldised reeglid: pane kokku 4-osaline pusle. Kampaanias osalevad kõik füüsilised isikud, kes on leidnud 4 QR-koodi Juku poodidest või korraldajale kuuluvast e-poest www.jukukeskus.ee. QR-koodid asuvad Juku poodides erinevates kohtades ja e-poes www.jukukeskus.ee erinevatel tootelehtedel. Kui olete vähemalt ühe koodi leidnud, peate Google Play või App'i e-poest tasuta alla laadima rakenduse Boommio ja skännima QR-koode Boommio rakenduse abil. Iga skannitud QR-koodi eest saab kampaanias osaleja virtuaalse pusletüki Boommio rakenduse virtuaalsesse rahakotti. Kokku on vaja skännida kõik 4 QR-koodi. Kampaanias osaleja võib võita ühe kolmest juhuslikult valitud auhinnast alles siis, kui ta kogub kokku 4 erinevat virtuaalset pusletükki. Kampaania kestab 13 nädalat - esmaspäevast pühapäevani (v.a esimene kampaania nädal: teisipäevast pühapäevani). Igal esmaspäeval muudetakse kauplustes ja e-poes QR-koode. Kui soovite koguda kõik 4 pusletükki ja saada auhinna, peate skaneerima kõik selle nädala QR -koodid.
5. Kampaania auhinnad: Juku spordikott (20210720); virtuaalsed Boommio punktid (5, 8 ja 10 punkti), mida saab hiljem Boommio rakenduses partneritelt kinkekaartide vastu vahetada Peaauhinnaks on võimalus tasuta ühe minuti jooksul võtta Juku füüsilisest poest nii palju mänguasju, kui võitja saab käes ja talle antud ostukorvis kanda. Kokku loositakse 9 võitjat. Peaauhinna kättesaamisel osaleb vaid üks isik.
6. Kõik osalejad, kes on kokku kogunud kõik 4 erinevat pusletükki, võidavad ühe ülalnimetatud auhindadest.
7. Üks Boommio registreeritud kasutaja saab kogu pusle kokku koguda rohkem kui ühe korra, kuid ainult ühe korra ühe päeva jooksul. Maksimaalne skännimiste arv päevas on 4 korda.
8. Juku poodides ja e-poes www.jukukeskus.ee on erinevad QR-koodid, mis tähendab, et kui leiate füüsilisest poest QR-koodi, siis see on üks eraldi pusle, mida saate lahendada ja kui leiate QR-koodid e-poest, on see teine eraldi pusle.
9. Kui olete kõik 4 erinevat pusle virtuaalset osa Boommio rakenduses kokku kogunud ja kupongil klõpsanud nupul "KASUTA", kuvatakse veel üks e-kupong auhinnaga teie Boommio virtuaalses rahakotis. Teil on võimalik klõpsata kupongi allservas oleval sümbolil "i" ja sealt saate kogu info selle kohta, kuidas auhindu välja loositakse. Boommio rakendus valib auhinna juhuslikult.
10.Kampaanias ei või osaleda Kotryna OÜ ning tema tütarettevõtete töötajad ja nende pereliikmed.
11. Spordikoti ja peaauhinna võib kätte saada kuni 05.11.2021. Spordikotte saab kätte igas Juku poes, näidates kaupluse teenindajale Boommio rakenduses loodud vöötkoodiga e-kupongi. Kui spordikoti võitja soovib oma auhinda kätte saada konkreetsest poest ja sellel poel pole sel hetkel auhinda, peab kaupluse personal klienti teavitama, millal on võimalik tulla auhinnale järele või anda teavet, millisest teisest Juku poest on võimalik auhinda kätte saada.
Peaauhinna võitja peab kirjutama e-posti aadressile [email protected] ja võitjaga võetakse ühendust 3 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku kõik tingimused peaauhinna kättesaamise osas. Kui mängu võitja ei võida võidetud auhinda kindlaksmääratud korras, jääb auhind korraldaja omandiks. Kampaania auhinda ei tagastata.
12. Auhinda ei vahetata raha vastu või teist liiki auhindade vastu.
13. Boommio punkte (5, 8 ja 10) saab Boommio rakenduses partneritelt kinkekaartide vastu välja vahetada ja neid kuponge saab kasutada Boommio rakenduses vastavalt partneri ja Boommio rakenduse kehtestatud tingimustele.

 


II. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
14. Pange tähele, et korraldaja ei kogu ega töötle iga kampaanias osaleja (s.o Boommio äpi kasutajate) isikuandmeid. Selliste isikuandmete vastutav töötleja on Boommio mobiilirakenduse omanik: UAB ALADIN INNOVATIONS, ettevõtte kood 305350466, aadress: Kauno tee 16-306, Vilnius. 15. Korraldaja kogub ja töötleb ainult peaauhinna võitja isikuandmeid (nimi, perekonnanimi, isikukood ja kontaktandmed (nt e-post ja/või telefoninumber). Varem mainitud võitja isikuandmed töödeldakse ainult kampaania auhinna väljaandmise eesmärgil ja ka maksukohustuste õiguspäraseks täitmiseks: maksude arvutamiseks ja maksuhaldurile deklareerimiseks teave antud hüvitiste kohta (auhinna väärtus). Isikuandmete kaitse seadus: § 6 punkt 1, st korraldaja suhtes kehtib seaduslik kohustus.
Kui peaauhinna võitja on alaealine, jätab korraldaja endale õiguse ülalnimetatud põhjustel koguda ja töödelda ühe tema vanema / hooldaja andmeid.
16. Säilitame auhinna võitjate isikuandmeid 10 aastat alates kampaanias osalemise lõpust.
17. Auhindade võitjate isikuandmeid võib edastada riigiasutustele (tavaliselt maksuametitele), audiitoritele, pakiveofirmadele (kui auhind ja / või muu kingitus toimetatakse koju) ja teistele kaasatud teenuseosutajatele (andmetöötlejad), näiteks infosüsteemide hooldusteenuse pakkujates.
18. Soovime teile teatada, et teil on õigus taotleda juurdepääsu Korraldaja poolt töödeldavatele isikuandmetele, parandada, valesid, mittetäielikke, ebatäpseid isikuandmeid, nõuda oma isikuandmete kustutamist, mitte nõustuda isikuandmete töötlemisega isikuandmete töötlemise piiramiseks. Samuti õigus andmete teisaldatavusele ja arvestades, et isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult, õigus pöörduda riikliku andmekaitse inspektsiooni poole [email protected]. 19. Kampaanias osalevad isikud võivad korraldajaga ühendust võtta e-posti teel: [email protected] seoses oma isikuandmete töötlemise, õiguste jõustamise, kohaldatavate turvameetmete ja muude andmekaitsega seotud küsimustega.


III. MUUD TINGIMUSED
20. Kampaania korraldaja vastutab kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
21. Kampaania korraldaja ei vastuta kahjude eest, mis on seotud auhindade vastuvõtmise ja kasutamisega. Auhindade kättesaamisega seotud kulutusi Korraldaja ei kompenseeri.
22. Korraldaja jätab endale õiguse kampaania tingimusi muuta, teavitades sellest JUKU Facebooki kontol ja e-poes www.jukukeskus.ee. Muudatused jõustuvad teadaande avaldamise päeval või teadaandes täpsustatud hilisemal kuupäeval.
23. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teatades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.
24. Auhindade kättesaamise aluseks on Boommio e-kupongi esitamine korraldajale. Ilma Boommio e-kupongi esitamiseta auhinda ei väljastata.
25. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
26. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb esitada kirjalikult korraldajale aadressil Kotryna OÜ, Valge tn 13 Tallinn Harjumaa 11415, registrikood: 11402300, telefon: 6200206, e-mail: [email protected] märksõnaga „JUKU aardejaht“. Korraldaja vastab pretensiooni esitajale kirjalikult 7 tööpäeva jooksul pretensiooni kättesaamise kuupäevast.
27. Kampaania kohta saab lisainfot JUKU kodulehelt www.jukukeskus.ee

Hinnake meid